Oferty pracy

Programista PHP z Angular

Region Polska
Branża IT Services
Nr referencyjny RR/IT/210721/8
Znajdź inne oferty pracy »

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez firmę
  • Dbałość i odpowiedzialność za proces wytwórczy oprogramowania
  • Zapewnienie poprawnego działania systemów produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z zespołami biznesowymi, product ownerem, analitykami

Wymagania:

  • Doświadczenie komercyjne – min. 2 lata
  • Znajomość PHP
  • Doświadczenia w implementacji z wykorzystaniem: Angular w wersji 5 lub wyższej
  • Doświadczenia w implementacji z wykorzystaniem przynajmniej jednego z wymienionych frameworków: Laravel, Zend,
  • Znajomość technologii internetowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery
  • Doświadczenia w korzystaniu z usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii
  • Doświadczenia w tworzeniu i korzystaniu z REST API
  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich optymalnego doboru,
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Zdolności analitycznych, otwarty umysł, nieszablonowe myślenie

Mile widziane

  • Doświadczenia w pracy z narzędziami Git, Git-flow, Docker
  • Umiejętność testowania i zapewnienia jakości zgodnie z TDD
  • Znajomość dobrych praktyk (OWASP Top 10)

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w IT dla finansów
  • Stały rozwój poprzez wewnętrzne jak i zewnętrzne szkolenia
  • Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, karty podarunkowe, vouchery
  • Udział w bardzo ciekawych projektach
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP / B2B)
  • Możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu
  • Przyjazną atmosferę pracy bez nadmiernych procedur i niepotrzebnych ograniczeń
  • Wpływ na kształt budowanych rozwiązań
  • Elastyczne godziny pracy (możesz rozpocząć pracę pomiędzy 8 a 10)
  • 26 dni płatnych wolnych od pracy (w przypadku zatrudnienia B2B)
  • Sekcje zainteresowań pracowników
  • Firmowe spotkania przy planszówkach po okresie pandemii
Osoby zainteresowane prosimy o wstawienie do swojego CV zgód zawartych w pkt 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.

2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp.k. i Relyon IT Services Sp. z o.o. Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.