Oferty pracy

Specjalista ds. Personalnych i Płac

Region Warszawa
Branża Finance & Accounting
Nr referencyjny ALZ/KP/04/2020
Znajdź inne oferty pracy »

Dla międzynarodowego Klienta z branży Ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń dla pracowników etatowych i umów cywilno-prawnych,
  • Zapewnienie prawidłowej i terminowej obsługi administracyjno-kadrowej pracowników,
  • Aktywny udział przy implementacji systemów kadrowych,
  • Miesięczne i roczne rozliczanie podatków dochodowych od osób fizycznych,
  • Prowadzenie dokumentacji i rozliczeń z ZUS-em, Urzędem Skarbowym, PEFRON-em
  • Sporządzanie zaświadczeń, sprawozdań oraz raportów dotyczących spraw płacowo-kadrowych w tym spraw związanych z rentami i emeryturami; RP-7;Z3)
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie nieobecności.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zasad naliczania wynagrodzeń poparta minimum            3-letnim doświadczeniem,
  • Praktyczna znajomość obsługi systemu TETA będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie przy wdrożeniach/implementacjach systemów kadrowo – płacowych będzie dodatkowym atutem,
  • Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie Microsoft Office (MS Word, MS Excel, Power Point),
  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, multikafeteria, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe Allianz
  • Udział w specjalnie przygotowanym programie wdrożeniowym
  • Kursy językowe online
  • Możliwość rozwoju pasji i zainteresowań w ramach klubów sportowych i hobbystycznych

Osoby zainteresowane prosimy o wstawienie do swojego CV zgód zawartych w pkt 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.

2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp.k. i Relyon IT Services Sp. z o.o. Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.