Oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Operacyjno-biznesowych

Region Warszawa
Branża SSC / BPO
Nr referencyjny RPO/MW/MSOB/WAR/1118
Znajdź inne oferty pracy »

Poszukujemy Kandydatów do nowego działu operacyjnego w znanej instytucji finansowej.

Mile widziane aplikacje osób, które mają doświadczenie w instytucji finansowej (banki, ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne, transfery pieniężne itp.).

Jeżeli wcześniej miałeś/aś kontakt dokumentacją oraz obsługą klienta i chciałbyś wiązać swoją przyszłość z pracą w dziale operacyjnym (back office), zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

Obowiązki:
  • Czynności administracyjne związane m.in. z zatwierdzaniem dokumentów zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie.
  • Wsparcie Klienta w sytuacjach wymagających uzupełnienia brakujących dokumentów.
  • Wsparcie operacyjne we wprowadzaniu nowych produktów i usług.
  • Przetwarzanie dokumentacji przychodzącej i wychodzącej.
  • Raportowanie nieprawidłowości.
  • Testowanie nowego systemu IT (przekazywanie uwag na temat możliwości udoskonalenia funkcjonalności systemu).
  • Udział w przenoszeniu procesów z zagranicy.
  • Uczestnictwo w tworzeniu nowych procedur i manualów do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Wymagania:
  • Wykształcenie  wyższe.
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (minimum C1).
  • Minimum 9 miesięczne doświadczenie w bankowości – obsługa klienta, back office lub administracja.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy na początku grudnia 2018.
  • Znajomość zagadnień finansowych.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet benefitów.
  • Pełne szkolenie prowadzone przez ekspertów z zagranicy.
  • Duże możliwości rozwoju w nowo-powstałym zespole.
  • Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o wstawienie do swojego CV zgód zawartych w pkt 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.

2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp.k. i Relyon IT Services Sp. z o.o. Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.