Oferty pracy

HR Manager SSC

Region Katowice
Branża SSC / BPO
Nr referencyjny RPO/MW/HRMS/04.27
Znajdź inne oferty pracy »
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy w branży automotive, poszukujemy kandydatów a stanowisko Managera ds. HR. Jest to nowe stanowisko, w nowej strukturze firmy.
OPIS STANOWISKA:

Zapewnienie wysokiej jakości procesów i wsparcia w zakresie polityki HR, wdrażanie procedur dla pracowników, menedżerów i specjalistów HR w krajach strefy EMEA.

  • Nadzorowanie realizacji procesów w dziale HR.
  • Czynności administracyjne, zarządzanie przepływem informacji w dziale HR,
  • Procesy regulacyjne, zarządzanie dokumentacją personelu.
  • Nadzór nad polityką i procedurami firmy.
  • Uskutecznianie i wdrażanie efektywnych procesów, procedur i regulacji wewnątrz działu HR.
  • Współpraca z oddziałami w innych krajach w celu udoskonalania procesów.
  • Współpraca z kierownictwem działu HR w celu znalezienia nowych rozwiązań takich jak SLA, czy monitorowanie produktywności.
  • Wsparcie firmy w zapewnianiu najwyższej jakości obsługi klienta, produktywności pracowników oraz wysokiej jakości usług poprzez przeprowadzanie audytów/monitorowanie procesów w celu zastosowania najlepszych rozwiązań związanych z polityką, procedurami, celami oraz działalnością firmy.
  • Koordynowanie działań HR w regionie.
  • Skuteczne motywowanie oraz zarządzanie pracownikami w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów.
  • Nadzorowanie rozwoju zawodowego, planowanie ścieżki kariery oraz zapewnianie mentoringu pracownikom działu.
  • Zarządzanie ,,Bazą Wiedzy’’ dostępną dla pracowników firmy.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej Administracyjne, ZZL lub pokrewna dziedzina.
  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wcześniejsze doświadczenie w prowadzeniu Centrum Usług HR (Shared Service)
  • Doświadczenie pracy w międzynarodowej firmie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1).
  • Bardzo dobra umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich.
  • Umiejętność zarządzania i doświadczenie w doskonaleniu procesów i systemów.
  • Zdolności analityczne i negocjacyjne.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Projektowanie, tworzenie i interpretowanie wskaźników wydajności pracowników.
  • Biegłość w pracy na systemach komputerowych HR.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Liczne benefity.
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Premie roczne.
  • Przyjazna atmosfera.
  • Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o wstawienie do swojego CV zgód zawartych w pkt 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.

2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp.k. i Relyon IT Services Sp. z o.o. Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.