Oferty pracy

Analityk Rynku Obligacji

Region Gdańsk, pomorskie
Branża Finance & Accounting
Wynagrodzenie 6 000 - 7 500
Nr referencyjny AO/POM/11/2016
Znajdź inne oferty pracy »

Dla naszego Klienta, światowego lidera z obszaru zarządzania danymi finansowymi oraz ekonomicznymi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:
  • Monitorowanie zdarzeń rynkowych;
  • Przygotowywanie bieżących komentarzy oraz analiz ekonomicznych;
  • Przygotowywanie prognoz i wycen obligacji;
  • Przygotowywanie rekomendacji odnośnie rynku obligacji/obligacji zamiennych;
  • Tworzenie i utrzymywanie relacji interpersonalnych z Klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi;
  • Codzienny kontakt z pracownikami Front Office, Trader’ami oraz Portofio Managerami.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Matematyka finansowa);
  • Umiejętności interpersonalne (codzienna współpraca z klientami oraz partnerami z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych);
  • Wiedza na temat rynku papierów wartościowych, w tym rynku obligacji;
  • Zaawansowana znajomość Excela (mile widziane VBA);
  • Mile widziana znajomość SQL’a;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz przywiazywanie wagi do szczegółów;
  • Znajomość i rozumienie podstawowych procesów ekonomicznych i ich przełożenia na rynki finansowe,
  • Doświadczenie w obszarze analiz ekonomicznych i rynkowych;

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowwnej pozycji na rynku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Szeroki wachlarz benefitów (prywatna opieka medyczna, system emerytalny, karta Multisport, ubezpieczenie na życie i inne);
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, udział w miedzynarodowych projektach);
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o wstawienie do swojego CV zgód zawartych w pkt 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.

2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp.k. i Relyon IT Services Sp. z o.o. Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.