Oferty pracy

Specjalista ds. finansów z językiem włoskim

Region Kraków, Gdańsk
Branża SSC / BPO
Wynagrodzenie 4000-6000
Nr referencyjny RR/AD/04/2018
Znajdź inne oferty pracy »
OPIS STANOWISKA:
  • współtworzenie nowego zespołu
  • praca w języku włoskim
  • procesowanie dokumentów finansowych
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • kontakt z kontrahentami (mailowy i telefoniczny)
  • wprowadzanie faktur do systemu

WYMAGANIA:
  • znajomość języka włoskiego w stopniu bardzo dobrym
  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie nauki
  • pierwsze doświadczenie zawodowe (mile widziane)
  • znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność za powierzone zadania oraz chęć nauki

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szerokie perspektywy rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny