Oferty pracy

.NET DEVELOPER

Region Kraków
Branża IT Services
Wynagrodzenie Do 900 zł netto + VAT na B2B za dzień
Nr referencyjny .NET/KRK
Poleć » Znajdź inne oferty pracy »

Lokalizacja: Kraków/Bonarka

Branża: Turystyczna /Lotnicza

Czas trwania projektu: długoterminowy.

Praca zdalna: Tak, możliwe 2 dni w tyg.

Forma współpracy: preferujemy kontrakt B2B, ale jesteśmy również otwarci na inne formy zatrudnienia.

Stawka: do 900 zł netto + VAT na B2B dziennie(stawka zależna od doświadczenia).

Proces rekrutacyjny: 2-etapowy -> 1. Rozmowa telefoniczna z osobą techniczną (ok. 30 min) -> 2. Jedna rozmowa f2f u klienta.

Umowa z Relyon IT Services – aktualnie zatrudniliśmy tam 14 kontaktorów z IT. Są już na kontraktach długoterminowych. Wszystkie procesy rekrutacyjne odbywały się sprawnie i szybko, przez co każdy z kandydatów miał informacje na bieżąco.

J. angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje w międzynarodowym środowisku.

Projekt:

Projekt eServices oferuje możliwość pracy nad pakietem aplikacji internetowych dla biur podróży, dostarczając agentom rozwiązania optymalizujące ich procesy i zwiększając ich efektywność.

Zadania:

• Projektowanie i kodowanie złożonych aplikacji przy użyciu zaawansowanej technologii, można również projektować i budować prototypowe aplikacje.

• Można tworzyć programy optymalizacyjne w celu rozwiązania problemów.

• Udział w projektach Agile.

Technologie:

C#, .NET, ASP.NET MVC, Web Forms, frontend – HTML5, CSS3, JavaScript; SQL.

Mile widziane:

Sitecore, GIT, Oracle, MS SQL, .NET CORE, struktura Entity, Nokaut.