Oferty pracy

Pracownik biurowy z językiem francuskim

Region Kraków
Branża Finance & Accounting
Nr referencyjny RR/03/2018/AD
Znajdź inne oferty pracy »

Dla naszego klienta, jednego z największych dostawców usług finansowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:
  • Współtworzenie nowego zespołu
  • Praca w języku francuskim
  • Kontakt z kontrahentami (mailowy i telefoniczny)
  • Wprowadzanie zamówień do systemu

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka francuskiego i angielskiego na poziomie B2- warunek konieczny

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny