Oferty pracy

Asystent / Asystentka Biura

Region Wrocław
Branża Finance & Accounting
Wynagrodzenie 4 000 brutto miesięcznie
Nr referencyjny FA/AN/ABWRO
Znajdź inne oferty pracy »

Do Naszego nowego biura we Wrocławiu poszukujemy energicznej osoby, która poskromi raportowanie, pomoże w zapanowaniu nad dokumentami, dzielnie stawi czoła codziennym wyzwaniom administracyjnym i wsparciem w prawidłowym funkcjonowania biura.

Jeśli jesteś gotowy | gotowa na dołączenie do prężnie rozwijającego się zespołu  & nie boisz się wyzwań zapraszamy !

Główne zadania:

  • wsparcie w sprawnym zarządzaniu biurem
  • organizacja korespondencji (również elektronicznej) oraz przesyłek kurierskich
  • kontakt z usługodawcami
  • wykonywanie zadań „ad hoc” wynikających z bieżących potrzeb i pojawiających się sytuacji
  • przygotowywanie zestawień, raportów i innych dokumentów
  • archiwizowanie dokumentów
  • pomoc administracyjna w organizacji spotkań i innych wydarzeń
  • pomoc w przygotowaniu i przekazywaniu dokumentów do centrali
  • pomoc w zapewnieniu administracyjnego wsparcia dla pozostałych osób zatrudnionych w firmie
  • utrzymanie porządku i estetycznego wyglądu przestrzeni biurowej oraz nadzór nad pracami firmy sprzątającej

Oczekujemy:

  • min. rocznego doświadczenia w pracy biurowej
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • sumienności i dobrej organizacji pracy dokładności
  • nastawienia na rozwój
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • brak korporacyjnej atmosfery pracy, luźne i przyjacielskie relacje ze współpracownikami
  • indywidualne podejście do pracownika i jego rozwoju
  • elastyczną formę zatrudnienia
  • elastyczne godziny pracy