Oferty pracy

Senior Oracle DBA Systems Engineer

Region Warszawa
Branża IT Services
Wynagrodzenie 18 000 pln
Nr referencyjny RITS/BB/W/O
Poleć » Znajdź inne oferty pracy »

Czas trwania projektu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Forma współpracy: preferujemy kontrakt B2B, ale jesteśmy również otwarci na inne formy zatrudnienia.

Stawka: do 18 000 zł netto + VAT na B2B dziennie.

Proces rekrutacyjny: 2-etapowy -> 1. Rozmowa telefoniczna z osobą techniczną (ok. 30 min) -> 2. Jedna rozmowa f2f u klienta.

J. angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje w międzynarodowym środowisku.

Zadania na tym stanowisku:
Zapewnienie terminowych, wydajnych i przystępnych zarządzanych usług na całym świecie dla klientów subskrybujących Chmurę zarządzaną na Azure.
Obowiązki obejmują przeprowadzanie instalacji zgodnie ze standardami firmy; wykonywanie testów wydajności; wydawanie zaleceń dotyczących dostrajania wydajności i utrzymania dobrego stanu zdrowia instalacji  Aplikacji ; przeprowadzanie dochodzeń w zakresie infrastruktury IT
Po odpowiednim szkoleniu oczekuje się od posiadacza tej roli doskonałej znajomości aspektów systemowych związanych z dostarczaniem usług zarządzanych oraz wewnętrznych procesów wsparcia działu R & D.

Tematy te obejmują następujące aspekty techniczne:
● Administrowanie bazą danych Oracle
● Instalacja i konfiguracja
● Konfiguracja, administracja i rozwiązywanie problemów z serwerem oprogramowania pośredniego
● Zarządzanie strukturami Integrations and Printing

Wymagania
Tytuł licencjata w zakresie systemów komputerowych / technologii informacyjnych lub obecnego członkostwa w zawodach odpowiedniej uznanej organizacji międzynarodowej, takiej jak British Computer Society (BCS)
● Oracle Database Administrator Certified Professional (OCP) lub demonstrujący równoważne doświadczenie
● Korzyścią będzie korzystanie z baz danych większych niż 1 TB
● Oracle Certified Associate, Oracle WebLogic Server Administrator (OCA) lub demonstrujący podobne doświadczenie z innymi serwerami Java Enterprise Edition
● Silne umiejętności zarządzania czasem
● Efektywne wykorzystanie języka angielskiego (pisanego i werbalnego), w tym subtelności, które pozwalają uniknąć nieporozumień
● Profesjonalny sposób komunikacji
● Możliwość przestrzegania opublikowanych procedur i wytycznych, a także umiejętność ustalania priorytetów zgodnie z miękkimi wartościami, których wymaga profesjonalna obsługa klienta
● Odpowiedzialność i zdolność do podejmowania własnych decyzji i stawania w ich obronie
● Uczciwość i zdolność do zdobywania zaufania zarówno kolegów, jak i klientów