Oferty pracy

Java Developer

Region Wrocław, Monachium
Branża IT & Telecom
Wynagrodzenie do 1000 zł dzień natto + VAT na B2B
Nr referencyjny WRO/java/022018/MB
Poleć » Znajdź inne oferty pracy »

Dla naszego klienta z Wrocławia zajmującego się wdrażaniem rozwiązań IT opartych o m.in. na big data i IoT, poszukujemy Programisty Java znającego język niemiecki.

Dodatkowe informacje:

  • Miejsce pracy: 100% Wrocław lub 80% Monachium/20% Wrocław – dwie opcje do wyboru.
  • B2B 90-120 zł netto/h, do negocjacji.
  • Czas trwania projektu: długoterminowo.
  • Szybki proces rekrutacji.

Zakres obowiązków:

  • Projekty realizowany jest w Monachium dla jednego z największych ubezpieczycieli na rynku niemieckim.
  • Praca odbywa się w międzynarodowym zespole liczącym ok. 10 osób.
  • Wykorzystywane w projekcie technologie: Java, SQL, HTML5, CSS3, Eclipse, IntelliJ, SAP Hybris tools, Jenkins – nie jest wymagana znajomość wszystkich wymienionych technologi.

Wymagania:

  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji dla serwerów Java oraz JEE lub aplikacji typu Frontend w JavaScript, HTML5, CSS3 – min. 2-4 lata
  • Znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Znajomość narzędzi Eclipse, IntelliJ, Jenkins
  • Mile widziane umiejętności projektowania rozwiązań dla platformy SAP Hybris (będziemy uczyć SAP Hybrisa w firmie)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Język angielski na poziomie B1/B2
  • Język niemiecki na poziomie A2/B1

Mile widziane:

  • Szkolenia, staże, certyfikaty.

Oferujemy:

  • Poznanie nowych technologii, np. SAP Hybris.)
  • Możliwość pracy w międzynarodowym projekcie w języku niemieckim.