Oferty pracy

Web Developer

Region Wrocław
Branża IT Services
Nr referencyjny WRO/webdev/012018/MB
Poleć » Znajdź inne oferty pracy »

Do projektu polegającego na wdrożeniu systemu informatycznego dla jednej z niemieckich kas chorych poszukujemy Web Developera.

Dodatkowe informacje:

  • Miejsce pracy: Wrocław.
  • B2B 85 zł netto/h
  • Czas trwania projektu: start luty, koniec lipiec 2018r. (z możliwością przedłużenia).
  • Szybki proces rekrutacji.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie aplikacji webowych w technologii JavaScript na bazie framework Amber/Angular
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej do tworzonych aplikacji
  • Przygotowanie designu technicznego dla komponentów GUI
  • Praca w międzynarodowym zespole w metodologii Scrum w języku angielskim lub niemieckim (opcjonalnie)
  • Praca przy całym cyklu rozwoju oprogramowania
  • Współpraca z architektami aplikacji, z działem sales i presales i innymi jednostkami zaangażowanymi w rozwój produktu

Wymagania:

  • Minimum 1,5 – 3 lat doświadczenia jako web developer.
  • Java7/8, Spring, jQuery, Node.js, JavaScript, HTML5, CSS3, DB2, MySQL, MSSQL, Apache, TomCat, ReverseProxy, Maiven, GIT.
  • Umiejętność pracy z klientem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Mile widziane:

  • Ember lub Angular, Selenium testing, Jenkins, Liquidbase4, LESS
  • Znajomość języka niemieckiego.