Oferty pracy

Programista ASP.NET

Region Gliwice/ Katowice
Branża IT Services
Wynagrodzenie do 14 000 zł +VAT
Nr referencyjny Gli/FP/dNET/SW
Poleć » Znajdź inne oferty pracy »

Opis stanowiska:

  • Praca przy projektach wspieranych przez Unię Europejską
  • Praca w 7 osobowym zespole pracującym w metodyce SCRUM
  • Możliwość wyboru projektu
  • Praca w międzynarodowym zespole

Projekty:

  • Mamy do zaoferowania udział w kilku projektach dotyczących aplikacji użyteczności publicznej

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli developera (medium), 5 lat (senior).
  • Znajomość: C# oraz platformy ASP.NET, zagadnień frontendowych takich jak: HTML5, CSS, JavaScript, Angular.js, MongoDB
  • Znajomość zasad programowania, projektowania obiektowego oraz wzorców projektowych.

 Mile widziane:

  • nHibernate
  • backbone.js
  • WPF

Dodatkowe atuty:

  • znajomość technologii WPF oraz bibliotek backbone.js i nHibernate
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • doświadczenie w pracy w zespołach wykorzystujących metodyki zwinne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: do 14 000 pln / miesiąc (zależne od doświadczenia)
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w środowisku międzynarodowym.
  • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa B2B lub stała praca w międzynarodowej renomowanej marce.
  • Szkolenia długoterminowe i interesujące projekty.
  • Dobra atmosfera pracy i spotkania integracyjne.
  • Stałe wsparcie naszego konsultanta.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Rozbudowana infrastruktura biura (sauna, przedszkole oraz restauracja na terenie kampusu)
  • Okazjonalna możliwość pracy zdalnej