Oferty pracy

Administrator Linux// Linux Support

Region warszawa
Branża IT Services
Wynagrodzenie do 11 000 PLN
Nr referencyjny Waw/Linux/10.2017
Poleć » Znajdź inne oferty pracy »
OPIS STANOWISKA:

– administrowanie aplikacjami i bazami danych;

– praca w zakresie II Linii Wsparcia Service Desk;

– support platform i aplikacji przy projektach developerskich oraz wprowadzanie zmian w istniejących systemach

– deployment, konfiguracja i oraz rozwiązywanie problemów

WYMAGANIA:

– bardzo dobra znajomość systemów Linux

– wiedza na temat rozwiązań chmurowych – Azure, AWS

– ugruntowana wiedza na temat rozwiązań sieciowych

– wiedza na temat  systemów Backup/Recovery,

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym

– mile widziana będzie znajomość: Hadoop – Hortonworks, Cloudera, Mapr (HDFS, Hive, YARN, HBase, Spark, Flume etc), Vertica, MySQL, XtraDB, Cassandra, PostgreSQL

– zainteresowanie obszarem Big Data

OFERUJEMY:

– stabilne zatrudnienie w firmie międzynarodowej

– elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

– budżet: 6 000 – 11 000 PLN

– opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeń

– możliwość rozwoju zawodowego w kierunku stanowiska DevOps oraz BiG Data