Oferty pracy

Agile Test Manager

Region Gdynia, Gdańsk
Branża IT & Telecom
Wynagrodzenie 10 - 14 000 PLN brutto
Nr referencyjny 2017/0914/db
Poleć » Znajdź inne oferty pracy »

Obowiązki Test Managera to:

Praca z zespołem:

  • Zapewnianie zespołowi QA wszelkich narzędzi potrzebnych dla komfortowego i jakościowego wykonywania zadań,
  • Mentoring zespołu i planowanie pracy,
  • Pracę z zespołem przy rozwiązywaniu problemów, wyborze odpowiednich metodyk,
  • Ciągła praca nad rozwojem kompetencji.

Odpowiedzialność biznesowa:

  • Ścisła współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym dostarczającym aplikacje,
  • Syntetyzowanie dostępnych danych (wymagań biznesowych, funkcjonalnych czy specyfikacji technicznej) dotyczących tworzonego rozwiązania w celu określenia jego wpływu na inne działające systemy,
  • Raportowanie postępów w testowaniu,
  • Partnerowanie osobom zarządzającym projektem w celu poprawienia efektywności, integralności i zapewnienia najwyższej jakości dostarczonego rozwiązania.

Odpowiedzialność techniczna:

  • Mentoring w zakresie metodyk i standardów testowania,
  • Planowanie funkcjonalnych testów automatycznych,
  • Weryfikację stopnia pokrycia wymagań testami,
  • Ciągła praca nad wprowadzaniem usprawnień w istniejących procesach.

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowiskach Test Managera lub Test Leadera,
  • Znajomość metodyki Agile/SCRUM,
  • Mile widziane doświadczenie techniczne w testach automatycznych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, Java/C#),
  • Znajomość narzędzi zarządzania procesem testowym (HP QC, JIRA),
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Możliwość stworzenia zespołu testerskiego i zorganizowania jego pracy wg. najlepszych praktyk,
  • Na start: pakiet szkoleń z obszaru Agile/SCRUM,
  • Szerokie portfolio międzynarodowych projektów,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Gwarantowany roczny budżet szkoleniowy,
  • Premie roczne,
  • Dofinansowanie programu emerytalnego,
  • Ubezpieczenia: medyczne i na życie,
  • MyBenefit System.