Oferty pracy

Księgowa/y z językiem obcym

Region Szczecin
Branża Finance & Accounting
Nr referencyjny KzJO/KN/2017
Znajdź inne oferty pracy »

Opis stanowiska:

• wykonywanie wyznaczonych zadań związanych z obsługą klienta w jednym z zespołów operacyjnych (AR, reporting, środki trwałe, księga główna),
• dbałość o skuteczność i terminowość wykonywanych zadań,
• współpraca z zagranicznymi klientami,
• zaangażowanie w realizację celów zespołu oraz indywidualnych,
• zachowywanie zgodności z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe, najlepiej kierunkowe,
bardzo dobra znajomość języka obcego (niemiecki lub angielski lub francuski lub włoski lub hiszpański) – warunek konieczny,
• mile widziane podstawy wiedzy księgowej, doświadczenie w księgowości lub w obsłudze klienta,
• zdolności analityczne,
• samodyscyplina i zdolność do pracy pod presją czasu,
• umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego,
• dobre wynagrodzenie i pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe.