Oferty pracy

Senior UI/UX Designer

Region Kraków
Branża IT & Telecom
Wynagrodzenie 9 000 - 13 000 netto
Nr referencyjny 005/UIUX/Krakow
Poleć » Znajdź inne oferty pracy »

Osoba zatrudniona na to stanowisko byłaby częścią kilkuosobowego zespołu projektantów. Ich zadaniem byłby rozwój głównych produktów internetowych (webowych oraz w formie aplikacji mobilnych i na Smart TV).

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo  w projektowaniu responsywnych  i nowoczesnych aplikacji webowych
  • współpraca w zespole programistów i projektantów
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • testowanie rozwiązań i wprowadzenie zmian

  • min. 5 lat doświadczenia z UX/UI udokumentowane portfolio projektowym w projektowaniu architektury informacji, interakcji oraz interfejsów serwisów www i aplikacji mobilnych o dużym zasięgu i znacznej złożoności (z branży medialnej i/lub e-commerce)
  • doświadczenie w tworzeniu i stosowaniu wzorców projektowych
  • znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami:

– bardzo dobra znajomość Adobe Illustrator
– bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop
– bardzo dobra znajomość Sketch
– dobra znajomość InVison i Framer
– bardzo dobra znajomość Axure
– biegłość pracy z platformą Zeplin
– znajomość HTML, CSS i JavaScript w celu oceny wykonywalności technologicznej projektu
– doświadczenie w prowadzeniu badań i testów z użytkownikami

Mile widziane:

  • znajomość HTML, CSS i JavaScript na poziomie zdolności do protypowania własnych projektów
  • doświadczenie w pracy w Scrum