Oferty pracy

Specjalista ds. Administracji Personalnej

Region Łódź
Branża Finance & Accounting
Nr referencyjny SAP/KN/Łódź/2017
Znajdź inne oferty pracy »

OBOWIĄZKI:

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników, zleceniobiorców i stażystów spółki
  • Przygotowywanie i weryfikacja poprawności wprowadzonych danych do naliczania płac
  • Merytoryczne wsparcie zatrudnionych pracowników oraz kadry kierowniczej
  • Bieżące śledzenie zmian w Prawie Pracy i implementowanie ich na potrzeby firmy
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne i dla podmiotów zewnętrznych
  • Uczestnictwo w projektach HR
  • Monitorowanie zgodności regulacji wewnętrznych z przepisami prawa i specyfiką zakładu pracy oraz inicjowanie i koordynowanie zmian

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 lata potwierdzonego doświadczenia zawodowego w obszarze administracji personalnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (na poziomie co najmniej B2)
  • Znajomość programu SAP
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Elastyczność i otwartość na zmiany
  • Wykształcenie wyższe

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Możliwość dołączenia do dynamicznie działającego zespołu HR
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (min. 1 rok)
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w ramach codziennej pracy oraz sugerowanie rozwiązań na poziomie organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego – poszerzania wiedzy oraz umiejętności
  • Doskonałe warunki pracy, pakiet benefitów dostosowany do indywidualnych potrzeb