Oferty pracy

.NET DEVELOPER

Region Warszawa
Branża IT Services
Nr referencyjny NET/WAW/001
Poleć » Znajdź inne oferty pracy »

ZADANIA:

-projektowanie i wdrażanie aplikacji;

-rozwój serwisu internetowego;

-praca na nowych technologiach.

WYMAGANIA:

-min. rok doświadczenia na stanowisku developera;

-znajomość  C#, .NET;

-znajomość MVC;

-znajomość ENTITY FRAMEWORK;

-znajomość WEBFORMS&WINFORMS;

-znajomość MS SQL;

-język angielski komunikatywny w mowie i piśmie.

OFERUJEMY:

-udział w ciekawych projektach (duże systemy, nowoczesne technologie);

-pracę z aplikacjami rozpoznawalnymi i wykorzystywanymi przez miliony użytkowników w Polsce;

-możliwość rozwoju zawodowego ( awans, koordynacja zespołu, udział w innych projektach);

-pakiet dodatkowych benefitów (ubezpieczenia, karta medyczna);

-dużą stabilność zatrudnienia.