Oferty pracy

Test Engineer

Region Katowice, Warszawa, Kraków
Branża IT Services
Wynagrodzenie do 19 000 zł
Nr referencyjny RR/TE/KATOWICE
Znajdź inne oferty pracy »

OPIS STANOWISKA

Praca w testowaniu produktów z zakresu systemów informacyjnych dla przemysłu. Wykonywanie i dokumentowanie testów w projektach opartych na podejściu iteracyjnym. Przygotowywanie, utrzymywanie i doskonalenie środowiska testowego. Automatyzacja testów. Dbałość o utrzymanie zgodnych z polityką firmy standardów jakości testowanych produktów.

WYMAGANIA:

– Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

– Doświadczenie w rozwijaniu lub testowaniu komercyjnego oprogramowania (minimum 2 lata)

– Praktyka w wykorzystywaniu narzędzi testerskich i służących do automatyzacji testów

– Znajomość standardów dotyczących jakości oprogramowania

– Dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)

MILE WIDZIANE

– umiejętność programowania (w szczególności tworzenia testów automatycznych)

– znajomość technik tworzenia oprogramowania i prowadzenia projektów

– praktyczna znajomość baz danych (np. MS SQL Server)

– znajomość rozwiązań wirtualizacyjnych (VMWare)

OFERUJEMY:

– Atrakcyjne wynagrodzenie, do 19 000zł

– Możliwość zatrudnienia na zasadzie B2B, bądź UoP

– Pracę w doświadczonych zespołach i udział w ciekawych projektach

– Długofalową współpracę

– Elastyczny czas pracy

– Pakiet benefitów (ubezpieczenie + prywatna opieka medyczna)

– Szkolenia i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych