Oferty pracy

C++ Developer Embedded

Region Katowice, Warszawa, Kraków
Branża IT Services
Wynagrodzenie do 19 000 zł
Nr referencyjny RR/CDE/KATOWICE
Poleć » Znajdź inne oferty pracy »

OPIS STANOWISKA

Praca w rozwoju oprogramowania wbudowanego wykorzystywanego w urządzeniach w zakresie planowania, przygotowania projektu implementacji oraz tworzenia architektury i kodu produktu. Zapewnienie odpowiedniej jakości wytwarzanego oprogramowania (unit testy, przeglądy kodu). Samodzielne kierowanie rozwojem wybranych elementów produktu. Współpraca w procesie tworzenia dokumentacji technicznej. Praca w zespole projektowym wykorzystującym metodyki agile (SCRUM, TDD).

WYMAGANIA:

– Wykształcenie wyższe informatyczne, elektroniczne lub pokrewne

– Doświadczenie w zakresie oprogramowania układów typu embedded

– Dobra znajomość programowania w języku C lub C++

– Dobra znajomość przynajmniej jednej z technologii: RTOS, Ethernet, TCP/IP, sterowników przemysłowych, układów wieloprocesorowych; (znajomość pozostałych technologii będzie istotnym atutem)

– Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku

– Umiejętność pracy w grupie, samodzielność, konsekwencja

OFERUJEMY:

– Pracę przy ciekawych projektach w samodzielnym ośrodku badawczo-rozwojowy

– Pracę w zespole projektowym wykorzystującym metodyki agile (SCRUM, TDD)

– Atrakcyjne wynagrodzenie, do 19 000 zł

– Możliwość zatrudnienia na zasadzie B2B, bądź UoP

– Pracę w doświadczonych zespołach

– Długofalową współpracę

– Elastyczny czas pracy

– Pakiet benefitów (ubezpieczenie + prywatna opieka medyczna)

– Szkolenia i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych