Oferty pracy

Specjalista ds. Sprawozdawczości (MSSF)

Region Warszawa
Branża Finance & Accounting
Wynagrodzenie 7 000 - 9 000 PLN brutto
Nr referencyjny SPR/WAW
Znajdź inne oferty pracy »

Dla naszego Klienta, wiodącej instytucji finansowej z branży bankowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • codzienna praca w zakresie sprawozdawczości bankowej poprzez tworzenie raportów a także rozwoju tej komórki w ramach organizacji;
  •  wdrażanie i aktualizowanie obowiązujących wymogów sprawozdawczych;
  • współpraca z instytucjami i komórkami zewnętrznymi;
  • przygotowywania sprawozdawczości obowiązkowej;
  • praca w obszarze tworzenia sprawozdania statutowego;
  • tworzenie innych raportów i analiz dla bieżących potrzeb.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe w obszarze finansów, ekonomii, bankowości;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w obszarze pracy w obszarze rachunkowości i sprawozdawczości bankowej;
  • znajomość specyfiki MSSF, poparta praktyką;
  • znajomość narzędzi takich jak: SQL, PL/SQL, VBA;
  • umiejętności analityczne, dobre umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • praca w prestiżowej organizacji usług profesjonalnych;
  • ciekawe możliwości rozwoju;
  • interesujący pakiet świadczeń dodatkowych;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.