Oferty pracy

Analityk /Specjalista z językiem francuskim

Region Kraków
Branża Finance & Accounting
Wynagrodzenie 4-6 tys. brutto
Nr referencyjny KRK /french
Znajdź inne oferty pracy »

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi konsultingu, outsourcingu i technologii informatycznych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:
  • Odpowiedzialność za świadczenie usług w zakresie produktów finansowych oferowanych przez Klienta na rynku francuskim;
  • Bezpośredni kontakt z klientami w języku francuskim;
  • Analiza umów oraz dokumentacji finansowo-księgowej;
  • Usprawnianie procesów księgowych.

WYMAGANIA:
  • Zaawansowana znajomość języka francuskiego – C1/C2;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – minimum B1;
  • Około 1 roku doświadczenia w sektorze finansów /księgowości /bankowości /obsługi klienta będzie atutem;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność, otwartość, rzetelność i dokładność;
  • Zainteresowanie pracą w międzynarodowym środowisku usług profesjonalnych.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie międzynarodowej;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa);
  • Możliwość rozwoju i poszerzenia kompetencji zawodowych;
  • Twórczą i swobodną atmosferę pracy.